Sastec SC-1 KA2Air heupprotectoren CE Level 2
OverzichtSastec SC-1 KA2Air motorbroek heupprotectoren CE Level 2
Nog een motorbroek zonder heupprotectoren? Dan wordt het tijd om hier wat aan te doen. Voor extra bescheming voor het geval dat het een keer mis gaat, zijn heup protectoren geen overbodige luxe.
De Sastec SC1 Level 2 heup protectoren zijn universeel en passen in de meeste motorbroeken die voorzien zijn van heupprotector zakken. De soepel en dunne Sactec heup protectoren zijn comfortabel en bieden de nodige bescherming wanneer nodig.
De Sasctec protectoren zijn geperforeerd wat het draagcomfort verhoogd bij warme dagen.
Sastec SC-1 KA2Air |Heup protectoren vervangen voor comfort- CE Level 2
Een veel gehoorde reden om de protectoren te verwijderen of motorjas/motorbroek niet te voorzien van protectoren is het inleveren van comfort. Met de nieuwe technieken en materialen bieden de protectoren meer bescherming en verhogen het draagcomfort van de motorjas en motorbroek met protectoren.
Sastec SC-1 KA2Air |Heup protectoren - CE Level 2 - CBR
Sinds de nieuwe CBR motorkleding voorschriften om examen te mogen doen dient er een gekeurde motorbroek of motorspijkerbroek te zijn met CE gekeurde heupprotectoren te worden gedragen.
